Reformer Pilates Standartların Dışına Başakşehir Reformer Pilates ile Çıkın

Spor merkezimizin sunduğu reformer pilates ile vücudunuzun kaybettiği esnekliği yeniden kazanmaya ne dersiniz? Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Avcılar gibi noktalardan rahat ulaşım imkanına sahip olan merkezimiz her bir üyemizin ihtiyacı olan eğitim programları hazırlıyor. Sunduğumuz farklı üyelik paketlerinden birini seçerek sadece pilatesle değil farklı spor dalları ile de vücudunuzu geliştirebilirsiniz. Her biri alanında uzman olan hocalarımız yardımıyla tüm antrenman boyunca istediğiniz desteği sağlıyoruz. Zayıflama ya da vücut geliştirme gibi farklı amaçlarla spor yapabilirsiniz. Bizler ekip olarak sizi amaçlarınıza ulaştırmayı hedefliyoruz. Merkezimizde grup derslerinden yararlanabileceğiniz gibi eğitmenlerimizden birebir ders de alabilirsiniz. Destek almak için lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Fitness Salonu Grup Dersi

Ücretsiz Vücut Yağ Analizi ve Postür Analizi için Hemen Bize Ulaşın. Reformer Pilates ile Güçlü Bir Vücuda Sahip Olun

Aletli pilates olarak da bilinen reformer pilates hizmetlerimizle antrenmanlarında özel aletler kullanılarak vücudunuza zindelik kazandırmayı amaçlıyoruz. Reformer pilates öncesinde eğitmenleriniz eşliğinde nefes egzersizleri yapmayı da öğrenebilirsiniz. Geniş, ferah ve bir o kadar da modern salonumuzda gün boyu pilates yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sizinle birebir ilgilenen eğitmenleriniz sayesinde sakatlanma riskini minimize ederek antrenmanlarınızı tamamlayabilirsiniz. Düzenli antrenmanlar, kısa sürede kaslarınızın mükemmelleşmesini sağlamış olur. Sizleri de tam donanımlı merkezimizde pilatesin stresi azaltan yanını keşfetmeye bekliyoruz.

Fitness Salonu Eğitmeni

Plates keyfiniz üyeliğiniz ile sınırlı kalması diye sizler için elimizden gelen esnekliği sağlıyoruz. Üyelik işlemlerinizi tamamlamanız ile birlikte bir aylık ek üyeliğe sahipsiniz. Merkezimiz tarafından kayıt yaptıran her üyeye tanınan bu hak karşılığında herhangi bir ücret talebinde bulunmuyoruz. Üyeliğiniz sonlanmış olsa dahi merkezimizin sizlerin sunduğu avantajlardan bir ay daha ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Tecrübeli ve Sertifikalı Antrenörlerimizle Hedeflerinize Daha Hızlı Ulaşın

Başakşehir Fitness Salonu Merkezimizde size hizmet sağlayan eğitmenlerimiz aldığı başarılı sonuçlar ile adından sıkça söz ettiriyor. Gerek vücut geliştirme gerekse de zayıflama amacıyla pilatese başlayabilirsiniz. Sizin için özel olarak eğitmenlerimiz tarafından yapılan çalışma programı sonuca hızla ulaşmanızı sağlayacak. Pilatesten fitnesse kadar zengin hizmet kapasitesi bulunan bir spor salonu arayışı içerisindeyseniz doğru adrestesiniz. Farklı spor dalları ile vücudunuzu şekillendirebileceğiniz gibi çalışmalarınız esnasında alanının en iyilerinden yardım alırsınız. Personal Trainer ile kişiye özel egzersiz programları oluşturuyoruz. İhtiyacınız olması halinde ise ilave antrenman desteği de veriyoruz.

Üyelerimizin Dilinden Bizi Dinleyebilirsiniz Aletli Pilates Yapan Müşterilerimizin Yorumları

Kaslarımın gelişmesi için kısa bir süre önce pilatese başladım. Aldığım hizmetten de öte eğitmenlerin desteği ve ilgisi merkeze olan güvenimin artmasını sağladı. Ayrıca eğitmenimle yaptığımız birebir çalışmalar birkaç haftada istediğim sonuca ulaşmamı sağladı.

Kıvanç T. Pilates

Spor salonu eğitmenlerinden çalışanlarına kadar öyle ilgili ki çok yorgun olsanız dahi salona gidip antrenman yapmak istiyorsunuz. Fitness, başlarda beni zorlasa da hocamın beni çalışmalara devam etmemi sağladı. Verdiğiniz destek için teşekkürler.

Derya S. Fitness

Yoğun iş temposundan kaçarak biraz dinginlik sağlamak için yoga yapmak istiyordum. Fakat spor merkezinde aradığımdan fazlasını buldum. Merkez çalışanlarının ilgisi ve sunulan hizmet kalitesi yogadan sonra pilatese de başlamamda büyük katkı sağladı.

Saadet B. Yoga

Reformer Pilates Eğitmenlerimizin Sertifikaları Sertifikalarımızla Kendimizi Sürekli Geliştirerek Daha İyi Bir Hizmet Sunuyoruz

Reformer pilates eğitimi veren hocaların deneyimi kadar kendini geliştirmesi gerektiğine de inanıyoruz. Kendini sürekli yenileyen ve üyelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek programları hazırlayabilen eğitmenlerimiz pilates eğitim koçluğu sertifikalarına sahip. Edindikleri sertifikalar ile kalitelerini bir kez daha ortaya koyan eğitmen kadromuz alanında en başarılı isimlerden oluşuyor. Siz de bu muazzam kadro ile çalışmalara başlamak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımızdan reformer pilates fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Spor yaparken daha özgür olmak isteyenler için farklı üyelik paketleri oluşturduk. Spor paketlerinden birini seçerek birden fazla alanda kendinizi deneme şansı yakalayabilirsiniz.