Herkes İçin Fitness Başakşehir Fitness İle Daha Zinde Bir Hayat

Fitness salonları, sizlere sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor. Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Avcılar çevresinde fitness hizmetleri veren merkezimiz ile siz de hem daha sağlıklı hem de daha fit olabilirsiniz. Gün boyu yararlanabileceğimiz tesislerimizde özel eğitmenler eşliğinde ihtiyacınız olan çalışma programına ağırlık verebilirsiniz. Özel derslerin yanı sıra grup derslerine de katılabilirsiniz. Herkes için spor mottosu ile hizmetlerimizi sürdürürken sadece alanında en iyi eğitmenleri kadromuza dahil ediyoruz. Böylece tecrübesi ile sizi anlayan hocalarla çalışmanın keyfini sizlere yaşatıyoruz. Daha önce hiçbir yerde deneyimlemediğiniz bir hizmet anlayışı ile tanışmaya hazır mısınız? O halde sizi kalitesi ve başarıları ile adından sıklıkla söz ettiren merkezimizle tanışmaya davet ediyoruz.

Fitness Salonu Eğitmeni

Ücretsiz Fırsatlarımızdan Yararlanmak için Hemen Formu Doldurun Fitness ile Tanışın Hayatınız Boyut Değiştirsin

Fitness ile daha esnek bir vücuda sahip olabileceğiniz gibi vücut geliştirme de yapabilirsiniz. Tamamen kişisel hedefinize yönelik yapılacak olan çalışma planı ile istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşmanıza destek oluyoruz. Sınırsız uzman desteğini de istediğiniz zaman yanınızda bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bu hizmetlerden daha uzun süre yararlanabilmeniz için üyeliğinize ek bir aylık hizmeti de ücretsiz almanızı sağlıyoruz. Size de sadece işin tadını çıkarmak kalıyor. Yeni başlayanlar için ise özel çalışma programları yapıyoruz.

Fitness Salonu Eğitmeni

Ücretsiz Vücut Analizi

Spor eğitmenlerimizden alacağınız kesintisiz destek hedeflerinize hızla ulaşmanızı sağlarken fitness merkezi olarak bizler de çalışmalarınıza kesintisiz devam edebilmeniz için çeşitli desteklerle size yardımcı oluyoruz. Her yeni kayıt sonrasında bir kaydınıza ilave bir aylık hizmeti karşılıksız veriyoruz. Dilediğinizde ilave antrenman desteği de eğitmenleriniz tarafından veriliyor.

Disiplinli Bir Çalışma Sistemi

Üye odaklı çalışan Başakşehir fitness merkezimizde, günün her saatinde antrenmanlarınızı dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz. İster eğitmenler eşliğinde isterseniz de tek başına yapacağınız çalışmalar için modern bir salona sahibiz. Sizlere fitness yaparken ferah bir dekorasyonu olan salonlarla hizmet veriyoruz. Çalışmalarını düzenli yapman için özel bir takip sistemi geliştirdik. Böylece antrenman olduğunu siz unutsanız dahi bir unutmuyoruz. Disiplinli bir çalışma için elimizden gelen desteği veriyoruz. Tüm bunları spordan daha fazla verim alabilmeniz için yapıyoruz. Siz de kişiselleştirilen fitness programı ile her daim esnek ve sağlıklı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Müşterilerimizin Dilinden Fitness Merkezimiz Merkezimizde Fitness Yapan Müşterilerimizin Yorumları

Masa başında çalışıyor olmaktan duyduğum rahatsızlığı fitness ile atmak istediğim için kayıt yaptırdığım merkez adeta hayatımı yeniden şekillendirdi. Başta fitness hareketleri beni kısmen zorlasa da eğitmenimin desteği ile kısa sürede uyum sağladım.

Deniz Tuna Fitness

Uzun yıllardır spor yapıyor olsam da düzensiz çalışma programları istediğim sonucu vermedi. Yeni bir fitness salonu ararken karşılaştığım merkezde en çok spor programı takip sistemini beğendim. Vücut geliştirme aletleri ile de istediğim verimi sağlıyor.

Fırat T. Crunch

İşim dolayısıyla stresli bir hayatım var. Düzenli aralıklarla yoga yapmak hem bedenime hem de zihnime oldukça iyi geliyor. Spor merkezinde katıldığım yoga dersleri ile tüm stresimi atıyorum. Ayrıca diğer hizmetlerden de yararlanıyor olmak keyif verici.

Pınar K. Yoga

Fitness Merkezimizin Sahip Olduğu Sertifikalar Fitness Eğitimi Koçluğu Sertifikası

Bizler profesyonel bir hizmet anlayışına sahibiz. Bu doğrultuda da eğitmenlerimizin tam donanımlı olması en büyük kriterlerimiz arasında yer alır. Farklı üyelik paketleri ile farklı spor dallarında hizmet sunarken eğitmenlerimizin gerekli tüm sertifikalara sahip olmasını zorunlu tutuyoruz. Tüm bu detaylar kalitemizi korumanın yanı sıra siz değerli üyelerimizin sağlığı için de gereklidir. Sizlere yardımcı olan hocalarımız “Fitness Eğitim Koçluğu” sertifikasına sahip. Böylece sizi düşünen bir merkezde farklı spor dallarında profesyonellerle çalışabilirsiniz. Ayrıca sizin için oluşturduğumuz üyelik paketlerinden ihtiyacınıza uygun seçeneği tercih edebilirsiniz. Dilerseniz fitness fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.