Hakkımızda Sporun Her Dalını Felsefe Olarak Benimseyen Bir Fitness Salonu

Başakşehir Fitness Salonu olarak profesyonel bir spor salonu olmanın yolunun hangi seviyede olursa olsun, misafirlerimizle özdeşlik kurmak olduğuna inanıyoruz. Spor bir yaşam tarzıdır ve bu yaşam tarzı herkesi kucaklamaktadır. Zayıflama veya vücut geliştirme amacıyla gelmiş olabilirsiniz. Kuruluşumuzdan itibaren aldığımız kararla, tüm hedeflerinizde yanınızdayız.

 

Salonumuzda size yardımcı olacak spor ve diyet uzmanlarımız, rahatlıkla kilo vermenizi sağlayabilir. Mevcut yapıyı korumak veya sıfırdan başlamak için vücut geliştirme danışmanlığını da profesyonel olarak alabilirsiniz. Daha esnek bir spor tercih ediyorsanız aerobik eğitmenlerimizle vücudunuzun sınırlarını test edebilirsiniz. Birinci sınıf spor aletlerinden oluşan ekipmanlarımız mükemmel bir spor tecrübesi yaşamanızı garanti altına alıyor. Tüm bu hizmetlere profesyonel olarak verdiğimiz danışmanlık da dahil…

Hemen Formu Doldurarak Ücretsiz Fırsatlardan Yararlanabilirsiniz Bir Dakikanızı Ayırarak Formu Doldurun, Hemen Bize Ulaşın

Bu formu doldurarak vereceğiniz bilgilerle, tamamen size özel bir spor programı hazırlayacağız. Böylece kısa sürede fit bir vücuda kavuşacaksınız. Üstelik ücretsiz vücut yağ analizi ve postür analizinden de faydalanabilirsiniz.

Salonumuz ve Ekibimizi Tanıyın

Fitness Salonu Eğitmeni

Abdullah Kocabadak

Personal Trainer 
0212 706 11 49
bilgi@fitness-salonu.net
Fitness Salonu Eğitmeni

Fitness Maceranızda Tüm Ekibimizle Yanınızdayız

Profesyonel bir spor danışmanlığını ekonomik fitness salonu fiyatları ile harmanlayabildiğimiz için çok mutluyuz. Salon olarak ekibimiz, spor hocalığı konusunda akademik eğitim almış uzmanlardan oluşmaktadır. Akademik olmasa da onun kadar önemli diğer kıstasımız da güleryüz ve sıcak kanlılık… Burada hiçbir ön yargı ve sıkıntı olmadan spor yapmanın keyfini, uzman bir ekibin danışmanlığında yaşayacaksınız. Tüm bunları ekibimizin ve salonumuzun sahip olduğu ulusal ve uluslararası ödüllerle daha da pekiştirdik. Sonuç olarak fit, mutlu ve zinde bir sürü spor sever üyelerden oluşan bir aile olduk. Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve sertifikalı, güvenilir spor rehberliğinde forma girmek isterseniz, bize mutlaka ulaşın.

Profesyonel Spor Rehberliğinde Hızlıca Forma Girin

İletişim formunu doldurduğunuz andan itibaren tamamen size özel ve sizinle birlikte gelişecek bir programın parçası oluyorsunuz. Yemek alışkanlıklarınız, gündelik stresiniz, vücut ölçüleriniz ve bünyeniz mutlaka dikkate alınan faktörler. En kısa, en eğlenceli ve en verimli şekilde forma girmek, vücut geliştirmek veya yalnızca ter atmak için optimum programı oluşturuyoruz. Birinci sınıf vücut geliştirme aletleri ve her seviyede verimi arttıracak uzman bir spor rehberliği sizleri bekliyor. Kendinizin daha sağlıklı halini keşfetmek için daha fazla beklemeyin.

Profesyonel Spor Hizmeti Sertifikalarımız Kaliteli Bir Spor Tecrübesinin Akademik Kanıtlarına Göz Atmak İster Misiniz?