Hizmetlerimiz Başakşehir'de Tüm Hizmetlerimiz ile Yanınızdayız

Fitness Salonu Kick Boks

Kick Box

Fiziksel yeterlilik anlamına gelen fitness, kişilerin günlük aktivitelerini sorunsuz, güçlü bir şekilde yerine getirmeleri, sağlıklı ve enerjik olmaları için yapılan egzersizleri kapsayan bir spor dalıdır. Siz de fit ve enerjik olmak ister misiniz? Şişli’de yer alan spor salonumuz ile hizmetinizdeyiz.

Fitness hakkında daha fazla bilgi alın.

Personal Trainer

Reformer pilates, mat üzerinde yapılan pilatesin daha yoğun ve dinamik halidir. Pilates reformer makinesi kullanılarak yapılan bu pilates türünde amaç eklemlere aşırı yük bindirmekten kaçınmak ve kas odaklı çalışmaktır. Zayıflamanın yanı sıra sıkılaşmaya ve kas kütlesini arttırmaya yönelik yapılan bir spor dalıdır.

Reformer pilates hakkında daha fazla bilgi alın.

Fitness Salonu Personal Training

Reformer Pilates Reformer Pilates Nedir? Ne İşe Yarar?

Hep zayıflamak istiyor ama iki hareketten sonra pes mi ediyorsunuz? Veya kendinize uygun fitness programı belirlemek size karmaşık ve zor mu geliyor? O zaman ihtiyacınız olan tek şey bir personal trainer tutmak! Alanında uzman, sizi motive etmeye hazır ekibimiz ile iş başındayız.

Personal trainer hakkında daha fazla bilgi alın.

Ücretsiz Fırsatlarımızdan Yararlanmak İçin Hemen Bize Ulaşın

Birbirinden farklı üyelik paketlerimizle aradığınız her şeye kavuşabilirsiniz. Üstelik ücretsiz vücut yağ analizi ve postür analizi fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ekibimiz

Fitness Salonu Eğitmeni

Abdullah Kocabadak Fitness Eğitmeni

Merhaba! Ben ve ekibim sizinle birlikte çalışmak ve bu süreçte size destek olmak için sabırsızlanıyoruz!

Fitness Salonu Grup Eğitimi

Fitness Salonu Üyelerimizi ve Fikirlerini Önemsiyoruz Kullanıcı Yorumlarımız ile Verdiğimiz Hizmetlerin Kalitesini Görebilirsiniz

Doğum sonrası aldığım kiloları vermek ve sıkılaşmak için reformer pilatese başladım. Eski halimden daha fit haldeyim ve oldukça dinç hissediyorum. Güler yüzlü eğitmenleri, geniş, ferah salonlarıyla spor yapmak çok keyifli!

Seray Ö. Reformer Pilates

Yoğun iş temposu yüzünden spora vakit bulamıyordum. Fakat bu spor salonunda eğitmenim Can ile hazırladığımız program sayesinde verimli spor yapıyor, uzun saatler gerektirmeden ihtiyacım olan kaloriyi yakıyorum. Üstelik tüm spor aletleri bulunmakta ve üyelere oldukça fazla imkan sunulmaktadır.

Yunus A. Personal Trainer

Yaşadığım sorunlardan uzaklaşmak için başladığım yogada beklentim sakinleşmek ve kendi içime dönmekti. Beklentimin düşüklüğüne rağmen aldığım fayda inanılmazdı. Büyük oranda gevşedim, rahatladım ve huzurlu hissediyorum. Yoga, ne zaman gerilsem ya da stresli hissetsem kafamı dağıtmaya yarayan bir hobi oldu.

Zeynep T. Yoga

En İyi Spor Akademilerinden Mezun Eğitmenlerimiz İle Hizmetinizdeyiz Deneyimli Eğitmenlerimiz ile Birebir Sporun Keyfini Çıkarın