Personal Trainer Başakşehir Personal Trainer Olarak, Özel Eğitmen Eşliğinde Çalışma Fırsatı Sunuyoruz.

Başakşehir’de Personal Trainer olarak; crunch, zumba, pilates ve yoga başta olmak üzere, bir çok alanda grup dersleri veren köklü bir spor salonuyuz. Siz değerli üyelerimizin sağlığı ve rahatını önemsediğimiz için son derece geniş, ferah ve modern bir spor salonuna sahibiz. Tamamen üye odaklı bir salon olmakla birlikte, dileyen üyelerimize personal trainerlar eşliğinde ilave antrenman desteği sunuyoruz. Ulaşmak istediğiniz amaca ve yapmak istediğiniz aktivitelere göre farklı üyelik paketlerimiz bulunuyor. Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece ve Avcılar başta olmak üzere İstanbul’un bir çok yerinde yaşayan ve spor yapmak isteyenlerin bu ihtiyacını karşılamayı kendine amaç edinen bir spor salonu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Birbirinden deneyimli ve saygın sertifikalara sahip eğitmen ve antrenörlerimiz eşliğinde, her türlü sportif aktiviteyi sizlerle buluşturuyoruz. Biz hazırız! Ya siz?

Fitness Salonu Eğitmeni

Ücretsiz Vücut Yağ Analizi Fırsatı için Hemen Formu Doldurup Bize Ulaşın Personal trainer çalışmaları uzmanlık ister diyorsanız bize katılın! Birlikte çalışalım.

Geniş, ferah ve modern salonumuzda, dileyenlere özel spor eğitmeni eşliğinde ilave antrenman desteği de veriyoruz. Amacınıza ulaşmanız için en profesyonel imkanları sizlerin hizmetinize sunuyoruz. Çünkü biliyoruz ki amacınız ne olursa olsun, ulaşmak için yapılacak çalışmalar deneyim ve uzmanlık ister. Sizler de uzman ve deneyimli eğitmenler eşliğinde profesyonel çalışmalar yapmak için iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Fitness Salonu Grup Dersi

Üye odaklı çalışan bir spor salonu olmanın ayrıcalığını sizlere yaşatmak istiyoruz. Siz bize sadece amacınızı ve isteklerinizi belirtiyorsunuz, bizler deneyimli ve alanlarında uzman eğitmenlerimizle en verimli ve sağlıklı çalışma programını sizler için hazırlıyoruz. En önemli özelliği maksimum verimlilik olan bu profesyonel ekiple çalışma fırsatına ek olarak, üyeliğinize ilave ücretsiz vücut yağ analizi ve postür analizi fırsatını da kaçırmayın!

Profesyonellik Tecrübe İster. Tecrübelerimizi Yakından Görmek İçin Fotoğraflarımızı İnceleyebilirsiniz.

Başakşehir Personal Trainer olarak, üyelerimizin amaçlarını gerçekleştirmesi için uygulanacak yöntemlerin seçiminde çok dikkatli davranıyoruz. Sportif aktiviteleri gerçekleştirirken uygulanacak olan yöntem ve teknikler, en doğru çalışma metodları ile yapılırsa faydalı olabilir. Yanlış bilgi ve tekniklerle yapılan aktivitelerin, faydadan ziyade zarar getireceğini unutmayın! Bu yüzden alanlarında uzman ve son derece deneyimli eğitmen ve antrenörlerle çalışıyoruz. Teknik özelliklerin yanı sıra, çalışma mekanının fiziksel özellikleri de son derece önemlidir. Geniş, ferah ve modern bir şekilde tasarlanmış olan salonumuzda, hijyenik kurallara da aynı titizlikle yaklaşıyoruz. Sporu sağlıklı bir ortamda yapmak, alacağınız verimliliği doğrudan etkileyecektir. Çalışmalara zamanında başlamak, her konuda titiz davranmak ve siz değerli üyelerimizin memnuniyeti için elimizden gelen tüm çabayı göstermek temel prensiplerimizdir.

Üyelerimizin Eğitmen ve Antrenörlerimizle İlgili Değerli Yorumları Personal trainer hizmeti alanların yorumları ve düşünceleri bizim için önemlidir.

4 ay önce ilk bebeğimi dünyaya getirdim. Doğum sonrasında vücudumda kontrol edemediğim değişiklikler meydana geldi. Beden eğitimi öğretmeni bir arkadaşım aracılığıyla sizlere ulaştım. Değişime kendim bile inanamıyorum. Her bir detayla o kadar yakından ilgilendiniz ki, her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum. Çalışmalarımız inşallah bu verimlilikte devam eder 🙂

Ecem Keskin Personal Trainer

Önümüzdeki yıl polislik sınavlarına gireceğim. Yoğun çalışmalara başlamak için kendimi hiç hazır hissetmiyordum. Kendi fikrimce salonunuzda fitness çalışmalarına başladım. Eğitmenler amacımın ne olduğunu öğrenince bana özel spor eğitmeni tavsiye ettiler. Demek ki bir bilene danışmak lazımmış. Kendimi o kadar fit hissediyorum ki, sanırım sınava bomba gibi gireceğim 🙂

Ömer Karakoç Özel Spor Eğitmeni

Açık söylemek gerekirse vücut yapısı biraz dengesiz birisiydim. Bölgesel kilolarım vardı. Salonunuzda personal trainer eşliğinde çalışmalara başladım. Daha yeni sayılırım ama o kadar iyi gidiyor ki, ben bunu hayatta yapamam dediğim hareketleri rahatlıkla yapabiliyorum. Bu şekilde gidersem harika bir vücuda sahip olacağıma sonuna kadar inanıyorum. İnşallah böyle devam eder.

Özhan Arslan Personal Trainer

Personal Trainer Alanında Sahip Olduğumuz Sertifika ve Ödüllerimiz Yaptığımız işin kalitesini gösteren en değerli belgelerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Spor, doğru yöntem ve tekniklerle yapıldığı zaman faydalıdır. Bunun için de her detaya azami özen göstermek ve doğru bilgi birikimi son derece önemlidir. Başakşehir Personal Trainer olarak, alanımızla ilgili sahip olduğumuz uzmanlık ve deneyimlerimizi geliştirmek için yoğun bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Eğitmen ve antrenörlerimiz, çalışma alanımızla ilgili düzenlenen her türlü konferans ve seminere katılarak, bilgi ve tecrübelerini devamlı yenilemektedir. Bununla birlikte aynı amaç için hizmet vermekte olan kurum ve kuruluşlarla da işbirliği içinde çalışmalarımız sürmektedir. Kendimizi yenileyip geliştirmek için elimizden gelen her türlü çabayı göstermeye de devam edeceğiz. Sizler de profesyonel çalışmalarımızdan faydalanmak ve personal trainer fiyatları ile ilgili bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.